Main

Kredītu apvienošanas iespējas – kur salīdzināt?

Kredītu apvienošanas iespējas Latvijā ir gana daudz. Lai varētu izvēlēties piemērotāko, nepieciešams salīdzināt visus variantus, tādā veidā, izvēloties labāko. Par to pastāstīsim šajā rakstā!

Kas ir kredītu apvienošana?

Ja personai ir noformēti vairāki ātrie kredīti vienlaicīgi, bieži vien var rasties grūtības ar kredīta atmaksu. Katru mēnesi nepieciešams veikt maksājumus, kas noteikti pamatīgi iecērt ikmēneša budžetā. Šādiem gadījumiem ir pieejama kredītu apvienošana. Tā ir iespēja pārkreditēt jeb apvienot visus kredītus vienā, tādā veidā ne tikai varēsi laicīgi saplānot savus tēriņus, bet arī ietaupīti uz procentu maksājumiem. Kredītu apvienošana paredz to, ka visi aizdevumi tiek apvienoti vienā patēriņa kredītā, kas tiek aplikta ar vienotu procentu likmi.

Kā iedalās kredītu apvienošana?

Gluži tāpat kā ātri kredīti, arī kredītu apvienošana iedalās vairākās grupās:

  • Kredītu apvienošana bez darba vietas
  • Kredītu pārkreditācija ar sliktu kredītvēsturi
  • Pirmā kredītu apvienošana bez maksas
  • u.c

Kā strādā pārkreditācija?

Ja tev ir vairāki ātrie kredīti un vēlies noformēt kredītu apvienošanu, tev nepieciešams izvēlēties vienu no aizdevējiem, kurš piedāvā šādu iespēju. Aizdevēja mājaslapā nepieciešams aizpildīt pieteikumu, norādot visu nepieciešamo informāciju. Pēc pieteikuma saņemšanas aizdevējs ar tevi sazināsies, lai pavēstītu par gala lēmumu. Pozitīvas atbildes gadījumā varēsi doties uz aizdevēja biroju un parakstīt līgumu par aizdevumu pārkreditēšanu.

Kādas ir kredītu apvienošanas iespējas?

Ņemot vērā to, ka ātro kredītu apvienošana ir pakalpojums, kas piedāvā apvienot aizdevumus perosnām, kurām ir vairākas kredītsaistības, apvienot var diezgan lielu naudas summu. Katrs Latvijas aizdevējs ir noteicis savas robežas, tomēr pārsvarā šī summa svārstās no 500 līdz pat 10 000 eiro. Lai saņemtu informāciju par to, kurš aizdevējs piedāvā lielāko naudas summu, noteikti ir vērts doties uz Comparo.me salīdzināšanas portālu, kur ērtā un pārskatāmā veidā iespējams iepazīties ar aktuālākajiem piedāvājumiem.

Kāpēc izvēlēties kredītu refinansēšanu?

Šis ir piemērots veids, kā tikt galā ar finanšu problēmām tām personām, kuras nespēj laicīgi veikt kredīta maksājumus. Tomēr šis ir piemērots veids ne tikai personām, kurām problēmas sagādā ikmēneša maksājumi, bet arī personām, kurām ir iespējas laicīgi veikt maksājumus katru mēnesi, tomēr daudz ērtāks veids šķiet maksājumu apvienošana vienā maksājumā, tādā veidā atvieglojot šo procesu.

Kam piemērota pārkreditācija?

Kredītu apvienošanu cilvēki var izmantot dažādās situācijās un ne vienmēr pats galvenais iemesls var būt iekļūšana parādnieku reģistrā. Kredītu refinansēšana var būt noderīga arī tad, ja persona vēlas:

  • Iegūt izdevīgākus kredīta nosacījumus – zemāku procentu likmi ar garāku atmaksas termiņu;
  • Padarīt maksājumu veikšanu ērtāku, apvienojot visus aizdevumus vienā maksājumā;
  • Savlaicīgi veikt parādsaistības, lai neiekļūtu parādnieku sarakstā.

Kā izvēlēties aizdevēju?

Kredītu apvienošanas iespējas Latvijā ir ļoti daudz. Lai varētu veikt kredītu apvienošanu, tev nepieciešams izvēlēties piemērotāko aizdevēju, kurš piedāvā apvienot visus aizdevumus vienā maksājumā. Noteikti pievērs uzmanību vairākām lietām, piemēram, kāds ir atgriešanas termiņš, kādu procentu likmi piedāvā konkrētais aizdevējs, kādi ir viņa izstrādātie noteikumi attiecībā uz aizņemšanos, kāds ir minimālais un maksimālais aizdevums.

Kur salīdzināt aizdevējus?

Iesakām izmantot Comparo.me salīdzināšanas portālu, kur varēsi atrast visu nepieciešamo informāciju par kredītu apvienošanu. Šeit jebkurā diennakts laikā varēsi salīdzināt visus Latvijā pieejamos aizdevējus, kuru piedāvājumā ietilpst kredītu refinansēšana jeb kredītu apvienošana. Tādā veidā noteikti varēsi ietaupīt laiku un iegūt pašu izdevīgāko piedāvājumu tieši savai situācijai. Tev nebūs jādodas uz katra aizdevēja mājaslapu, lai saņemtu aktuālās kredītu apvienošanas iespējas!